شنبه الی پنجشنبه: 9:00 - 15:00
آموزش سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال
0935-222-2675
با ما تماس بگیرید
دفتر مرکزی
مشهد- بین فکوری ۸ و ۶
info@digilearncenter.ir
با ما در ارتباط باشید!

ارز دیجیتال لئو (LEO)

خانه - ارزدیجیتال - ارز دیجیتال لئو (LEO)

ارز دیجیتال لئو (LEO)

ارز دیجیتال لئو (LEO)

ارز دیجیتال لئو یک ارز دیجیتال است که بر روی شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و از آنجایی که شبکه بلاک‌چین مستقلی ندارد به آن توکن گفته می‌شود. در واقع ارز دیجیتال LEO، یک بستر و رمزنگاری است که هدف آن گروه کارآفرینان است. در اصل توکن لئو با ارئه زیرساخت های قابل استفاده در سطح جهان، به عنوان یک پایگاه دانش گسترده و یک ارز پذیرفته شده به خصوص به بنیانگذاران است.

هدف اصلی ارز دیجیتال LEO، حفظ حریم خصوصی است که شکرت سازنده آن را قلب ارز معرفی می‌کند. به علاوه کیف پول LEO انتقال و ارتباط ناشناس را امکان‌پذیر می‌کند.

به گونه‌ای که توکن هوبی می‌تواند سطح بالایی از ناشناسی و امنیت را از طریق فناوری «trust ring of» به وجود بیاورد. به علاوه این شرکت به امنیت تضمین شده توسط زنجیه بلوک متکی است.

پس یک معامله تراکنشی غیرقابل برگشت و تغییر‌ناپذیر است. اما محافظت از دستکاری از طریق زنجیره بلوک تضمین می‌شود.

در مقایسه با بانکداری آنلاین در جهان، استفاده از توکن لئو، ساده‌تر و آسان‌تر است. این ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری همتا به همتا است.

 

تاریخچه پروژه توکن لئو

شرکت بیت فاینکس در سال ۲۰۱۲ به عنوان پتلفرم مبادلاتی نظیر به نظیر متمرکز بر بیت‌کوین راه‌اندازی شد و یکی از قدیمی‌ترین بازیگران مطرح در عرصه صنعت بلاک‌چین است. در ماه مه سال ۲۰۱۹ تعداد افراد هسته اصلی این تیم که پروژه لئو را مدیریت می‌کردند به ۱۰۰ نفر رسید. طبق شعار این سازمان که همیشه کیفیت را بر کمیت ترجیح داده، تعداد این افراد مشغول روی توسعه این توکن نباید بیشتر از ۲۵ نفر می‌شد.

شرکت بیت فاینکس در سال بعد اعلام کرد که دچار مشکلات امنیتی شده است. بیشتر از ۷۲ میلیون بیت‌کوین از حساب‌های مشتریان که توسط شرکت مدیریت می‌شد، به سرقت رفت. در سال ۲۰۱۹ تتر نیز دچار مشکلاتی امنیتی شد و به همین دلیل ۸۵۰ میلیون دلار از حساب‌های شرکت Crypto Capital به سرقت رفت. این مسئله روی شرکت بیت فاینکس نیز تأثیرات زیادی گذاشت؛ چراکه تبادلات مالی زیادی با تتر داشت. در این دوران همچنین این شرکت سازنده توکن لئو، با ادعاهایی روبه‌رو شد که می‌گفتند این شرکت در برخی از این سرقت‌ها دست داشته است. جنگی قانونی بر سر همین موضوع بین دولت ایالتی نیویورک و این شرکت در ژوئن ۲۰۱۹ بالا گرفت.

در ماه می سال ۲۰۱۹ این شرکت همکاری‌های جدیدی را شروع کرد که باعث شد ورق برگردد. شرکت بیت فاینکس با شرکت همکار خود یعنی EthFinex از یک کوین جدید رونمایی کرد و اعلام کرد که عرضه اولیه کوین‌هایی موسوم به توکن لئو روی پلتفرمی با نام تجاری Tokinex انجام شده است. این کوین برخلاف عرضه اولیه کوین رایج (ICO)، با عرضه اولیه صرافی (IEO) به بازار معرفی شد و صرافی، به عنوان حامی، آن ‌را معرفی و توزیع کرد.

 

ویژگی‌های توکن LEO چیست؟

اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربردی که توکن LEO دارد، همان پول سنتی است که می‌توان از آن برای معامله در سایت‌هایی که آن را می‌پذیرند نیز استفاده کرد. به علاوه کاربرانی که ارز دیجیتال لئو دارند می‌توانند در همه پلتفرم‌های آی فنیکس از ۱۵ درصد تخفیف نیز در کارمزد معاملات خود استفاده کنند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که میزان این تخفیفات با بیشتر شدن توکن‌های ذخیره شده، افزایش می‌یابد. البته به غیر از این موارد، توکن لئو دارای ویژگی‌های دیگری همچون:

 • تخفیف های ویژه در پلتفرم آی فینکس
 • ۵ درصد تخفیف در فرآیند وام‌دهی همتا به همتا
 • ۲۵ درصد تخفیف برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال
 • ارزش هر توکن با افزایش ارزش بازار، نیز افزایش می‌یابد.

 

کاربردهای ارز دیجیتال LEO چیست؟

ارز دیجیتال دارای سه کاربرد اصلی است که شامل:

 • افزایش فرصت‌های بیشتر برای خدمات مشتریان
 • تکمیل بودجه بیتیفینکس
 • گسترش اکوسیستم آی فینکس

 

از کجا می‌توان لئو خرید؟

قاعدتا محبوب‌ترین پلتفرم برای خرید لئو، بیتفینکس می‌باشد. لئو در بیتفینکس به صورت جفت‌های معاملاتی با دلار، USDT، EOS، بیت‌کوین و اتریوم در دسترس می‌باشد. اگر به دنبال صرافی‌های دیگر برای خرید لئو هستید می‌توانید از صرافی‌های OKEx و IDEX استفاده کنید.

 

کیف پول ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO)

 • کیف پول اتمیک Atomic Wallet
 • کیف پول تراست ولت Trust wallet
 • کیف پول MyEtherWallet
 • Trust Wallet
 •  Exodus
 •  Jaxx
 •  Coinomi

 

مزایا ارز دیجیتال لئو

برای دارندگان توکن لئو، کارمزدهای معاملاتی در Bitfinex و Ethfinex، ۱۵ درصد کاهش می‌یابد. کاربران این صرافی کارمزدهای خود را می‌توانند با توکن لئو پرداخت کنند.

 • ارزش هر توکن با افزایش ارزش بازار، بیشتر می‌شود. توجه­ی هرچه بیشتر به این ارز دیجیتال موجب افزایش قیمت آن می‌شود.
 • با بهره‌گیری از مکانیسم بازخرید و سوختن توکن‌ها، احتمال سودآوری بیشتر و افزایش قیمت لئو وجود دارد.

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب