شنبه الی پنجشنبه: 9:00 - 15:00
آموزش سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال
0935-222-2675
با ما تماس بگیرید
دفتر مرکزی
مشهد- بین فکوری ۸ و ۶
info@digilearncenter.ir
با ما در ارتباط باشید!

همکاری متامسک و سه شرکت متولی سرمایه‌گذاری رمز ارزها

خانه - اخبار - همکاری متامسک و سه شرکت متولی سرمایه‌گذاری رمز ارزها

همکاری متامسک و سه شرکت متولی سرمایه‌گذاری رمز ارزها

افزایش تعداد سرمایه‌گذاران رمز ارزها همچنان ادامه دارد چرا که سرمایه‌گذاران سازمانی بیشتری به دنبال خرید بیت‌کوین، اتریوم و دیگر خدمات امور مالی غیرمتمرکز هستند و نقش کیف پول‌هایی چون متامسک در این داستان انکارناپذیر است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، کیف پول و افزونه مرورگر متامسک به تازگی از همکاری خود با سه شرکت متولی سرمایه‌گذاری در رمز ارزها به‌عنوان بخشی از تلاشی گسترده‌تر برای جذب سرمایه سازمانی به بازار کریپتوکارنسی خبر داد.

روز سه‌شنبه، متامسک همکاری جدید خود با BitGo ، Qredo و Cactus Custody را با محوریت ویژگی متامسک سازمانی (MetaMask Institutional) اعلام کرد. این ویژگی محصول جدیدی است که برای سرمایه‌گذاران سازمانی، سرمایه‌گذاری در بازار دیفای را امکان‌پذیر می‌سازد.

ConsenSys، توسعه‌دهنده اتریوم پشت پرده کیف پول متامسک ویژگی MetaMask Institutional را در ماه مه معرفی کرد. سخنگوی کانسنسس در رابطه با نحوه عملکرد این ویژگی در کنار سایر محصولات این کیف پول گفت:

“متامسک سازمانی عملکرد و ویژگی‌هایی مشابه با کیف پول متامسک را ارائه می‌دهد از جمله این ویژگی‌ها می‌توان اتصال به اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز که ده‌ها هزار مکان سازگار با ماشین مجازی اتریوم برای معامله، سپرده‌گذاری، وام‌دهی و … را داراست اشاره کرد.”

بزرگ‌ترین تفاوت میان محصول جدید متامسک و مرورگر اصلی و افزونه کیف پول آن، نحوه ذخیره‌سازی کلیدهای خصوصی است. ConsenSys در این رابطه گفت:

“در کیف پول متامسک کلیدها در افزونه ذخیره می‌شوند (مگر اینکه با کیف پول سخت‌افزاری ادغام شوند). متامسک سازمانی یک SDK (کیت توسعه نرم‌افزار) و API (رابط برنامه‌نویسی برنامه) ایجاد کرده است که به متولیان واجد شرایط و مجموعه‌های فناوری متصل می‌شود. این ویژگی امکان دسترسی بی‌نظیر به دیفای با قابل‌ اعتمادترین کیف پول این فضا و همچنین ذخیره‌سازی کلیدهای خصوصی موردنیاز این ارگان‌ها را فراهم می‌کند.

این ویژگی قابلیت سازگاری داخلی دارد و به تجزیه‌ وتحلیل تراکنش‌ها در استخرهای دیفای مجهز است.

اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز یکی از امیدوارکننده‌ترین موارد استفاده از فناوری بلاکچین و رمز ارزها است. در زمان نگارش این خبر، حدود ۱۹۵ میلیارد دلار سرمایه در این اکوسیستم قفل شده است. بر اساس داده‌های موجود، پروتکل‌های دیفای مبتنی بر اتریوم تقریباً ۶۹٪ از این رقم را تشکیل می‌دهند. گزارش جدید DappRadar که هفته گذشته منتشر شد نشان می‌دهد که ارزش قبل شده در دیفای طی یک سال اخیر ۹۳۶٪ افزایش یافته است.

رشد دیفای با افزایش همزمان کاربران فعال کیف پول MetaMask و سایر افزونه‌ها همراه شده است. همانطور که پیش‌تر گزارش دادیم، تعداد کاربران این کیف پول در ماه آگوست از ۱۰ میلیون کاربر فعال فراتر رفت و در عرض یک سال رشدی ۱۹ برابری را به ثبت رساند.

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب