شنبه الی پنجشنبه: 9:00 - 15:00
آموزش سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال
0935-222-2675
با ما تماس بگیرید
دفتر مرکزی
مشهد- بین فکوری ۸ و ۶
info@digilearncenter.ir
با ما در ارتباط باشید!

دوج‌کوین ۲.۰ هیچ ارتباطی با دوج‌کوین ندارد؛ بیانیه بنیاد دوج‌کوین را بخوانید

خانه - اخبار - دوج‌کوین ۲.۰ هیچ ارتباطی با دوج‌کوین ندارد؛ بیانیه بنیاد دوج‌کوین را بخوانید

دوج‌کوین ۲.۰ هیچ ارتباطی با دوج‌کوین ندارد؛ بیانیه بنیاد دوج‌کوین را بخوانید

میم کوین تازه‌وارد یعنی دوج‌کوین ۲.۰ با اسم خود موجب نارضایتی بنیاد دوج‌کوین شده است.

به گزارش میهن بلاک‌چین و به نقل از کوین تلگراف، بنیاد دوج‌کوین بیانیه‌ای منتشر و طی آن عنوان کرده است که ارتباطی با پروژه مقلد جدید به اسم دوج‌کوین ۲.۰ یا همان DOGE2 ندارد و تقاضای حقوقی ارائه داده است تا این میم‌کوین جدید، اسم خود را تغییر دهد.

بنیاد دوج‌کوین طی بیانیه‌ای که در تاریخ ۳۱ آگوست منتشر کرده، عنوان کرده است که وکلای محافظت از برند خود را مأمور کرده است تا با هدف محافظت از جامعه دوج‌کوین در مقابل گمراه شدن توسط پروژه‌های دیگر و محافظت از اسم دوج‌کوین در مقابل سوءاستفاده‌های احتمالی، با توسعه‌دهندگان دوج‌کوین ۲.۰ ارتباط برقرار کنند.

 

تاکید توسعه‌دهندگان دوج‌کوین به ارتقا شبکه؛ ایلان ماسک حمایت خود را اعلام کرد.

وبسایت دوج‌کوین ۲.۰ به صورت غیرمستقیم به رمزارز اصلی اشاره کرده و گفته است:

دوج‌کوین ۲.۰ در صدد ارائه رشد بلندمدت در زمینه بهره‌مندی هرچه بیشتر از ساختار توکنومیکس پایدار نسبت به پیشینیان خود است.

در بیانیه بنیاد دوج‌کوین بیان شده است که مشتاقان و طرفداران دوج‌کوین، در خصوص این پروژه جدید نگران شده‌اند. اگرچه در گذشته، جامعه دوج‌کوین از پروژه‌های رمزارز جدید استقبال کرده است، اما این بنیاد، دوج‌کوین ۲.۰ را به تقلید از برند و اعتبار دوج‌کوین به نفع خود متهم کرده است.

دوج‌کوین ۲.۰ در ابتدای ماه می بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین عرضه شده است. قیمت DOGE2 در حال حاضر پس از رشد ۱۰۰ درصد طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۴ دلار رسیده و حجم معاملات آن نیز کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار است.

بیانیه بنیاد دوج‌کوین چند هفته پس از احیای خود پس از ۶ سال وقفه منتشر شده است. این بنیاد از پروژه‌ها و توسعه‌دهندگان اصلی که بر روی دوج‌کوین فعالیت می‌کنند، پشتیبانی می‌کند و توانسته است حمایت افراد سرشناس عرصه رمزارز نظیر ویتالیک بوترین و ایلان ماسک را جلب کند.

محبوبیت و قیمت دوج‌کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ تاکنون رشد چشمگیری داشته است.

طبق گزارش Coingecko، قیمت دوج‌کوین در ماه می به رکورد ۰.۶۸ دلار رسیده و پس از آن، طی دو ماه با کاهش بیش از ۷۳ درصدی مواجه شده و به کف قیمت ۰.۱۸ دلار رسیده است. قیمت DOGE در حال حاضر پس از رشد ۵۰ درصدی در ماه آگوست به ۰.۳۰ دلار رسیده است.

همانند دوج‌کوین ۲.۰ چندین رمزارز دیگر نظیر دوج‌کش (DogeCash)، آندرداگ (UnderDog) و دوج توکن (Doge Token) به تقلید از دوج کوین ظهور یافته‌اند تا از تب‌وتاب اخیر دوج کوین به نفع خود بهره ببرند.

موفق‌ترین این رمزارزها شیبا اینو (Shiba Inu) بوده که توانسته است ارزش بازار ۳.۶۴ میلیارد دلاری به دست آورد و در رتبه ۴۶ رمزارزهای بازار قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب